SOLUS

Co je registr dlužníků SOLUS?

Co je registr SOLUS

Pojem „registr dlužníků SOLUS“ jste pravděpodobně již někdy slyšeli. Jedná se často o obávaného „strašáka“ a pokud jste se v něm někdy ocitli, dobře víte, že záznam v něm může mít negativní vliv na vaše budoucí jednání s bankovními a jinými finančními institucemi (a nejen nimi). Málokdo už ale ví, že SOLUS provozuje také pozitivní registr, který naopak může v některých situacích velmi výrazně pomoci. SOLUS slouží zapojeným společnostem k výměně informací o platební morálce svých klientů. Jedná se o sdružení a jejími členy jsou například banky, nebankovní poskytovatelé úvěrů a půjček, telefonní operátoři, poskytovatelé energií a plynu atd.

SOLUS kontakt

SOLUS – zájmové sdružení právnických osob
Antala Staška 510/38 140 00 Praha 4 - Krč
e-mail: info@solus.cz
telefon: +420 840 140 120
web: www.solus.cz

Mám záznam v registru a potřebuji půjčku, co teď?

Pokud máte v SOLUSu záznam, v běžné bance půjčku bohužel nezískáte. Banka klienta s negativním záznamem obvykle zařadí mezi vysoce rizikové a finanční prostředky nepůjčí. Řešením samozřejmě mohou být nebankovní půjčky bez kontroly registru. Při výběru nebankovní půjčky je však nutné mít na mysli, že mezi nebankovními poskytovateli je také řada „úvěrových predátorů“, kteří peníze buď vůbec nepůjčují a pouze inkasují provize za údajné „zprostředkování“, anebo naopak půjčují peníze za objektivně vysoce nevýhodných podmínek (lichva). Jak si tedy půjčit peníze i se záznamem v SOLUSu a přitom nenaletět podvodníkům? Poměrně jednoduše…

Jak si půjčit peníze zodpovědně?

Spolehlivé půjčky bez registru SOLUS

Na našem webu se snažíme udržovat aktuální seznam maximálně prověřených poskytovatelů, kteří jsou ochotni půjčovat peníze i žadatelům se záznamem v registru. Tento seznam naleznete na samostatné a vždy aktuální stránce: půjčky bez registru. Bez ohledu na naši práci, vždy dobře pamatujte na výše uvedená pravidla a řiďte se nimi. Půjčujte si peníze zodpovědně!

Máte-li nějaké dotazy, kontaktujte nás.

Nezávazná online žádost