Jak může vypadat půjčka do 30 000 Kč?

Úvěry jsou stále vyhledávanějším finančním produktem, ať už jde o libovolné roční období. Jeden by si řekl, že po Vánocích dojde k utišení zájmu mnohých žadatelů, ale opak je pravdou. Lidé po půjčkách zkrátka touží a využívají je k čemukoliv. Je fakt, že do popředí zájmu se dostávají úvěry menších hodnot, které tak výrazným způsobem nezatěžují rodinný rozpočet a jsou snadno dostupné. Pokud i vám stačí půjčka do 30 000 Kč, možná se budete divit, ale můžete lehce narazit.

Číst celý článek…

Lze stále získat úvěr bez doložení příjmu?

Otázka, jež v mnohých čtenářích tohoto článku vzbuzuje určitě hodně rozpaků. Především u těch, kteří jsou v oblasti bankovních a nebankovních úvěrů trochu znalí. Každý totiž pravděpodobně ví, že po poslední novelizaci zákona o spotřebitelských úvěrech je poskytovatelům půjček důkladně nařizováno, aby lustrovali klienta a obdrželi od něj co nejvíce informací před vypůjčením peněz. A jedním z takových údajů je pochopitelně také velikost pravidelného příjmu.

Číst celý článek…

Když umíte vhodně zacházet s kreditní kartou, můžete ušetřit

Kreditní karta je bezhotovostním platebním nástrojem, který dnes stále častěji nahrazuje množství bankovek v peněženkách lidí. U kreditní karty jde nejenom o platební, ale zároveň úvěrový produkt, jež vám v případě nouze poskytne i určitou finanční sumu navíc.

Číst celý článek…

5 důležitých informací o půjčkách

Online půjčky představují v současnosti všudypřítomný artikl. Lidé si je berou stejně často, jako chodí na každodenní nákupy. Není se ostatně čemu divit, protože jejich získání je opravdu snadné. Mnohdy je zapotřebí vyplnit jen několik základních údajů do internetového formuláře a odeslat jej. Po předložení potřebných dokumentů je jen otázkou času, kdy se konkrétní částka připíše na váš bankovní účet.

Číst celý článek…

Rada na dovolenou: Cash Advance je velká nástraha při placení kartou v zahraničí

Léto doslova vybízí k absolvování cest do zahraničí. Jsou to především rodinné dovolené u moře, kterým lidé dávají čím dál větší přednost. Ať už se chystáte do Řecka, Španělska, Chorvatska nebo Itálie, určitě si sebou berete své debetní a kreditní karty. Ostatně, jde přeci o jeden z nejrychlejších způsobů plateb u většiny tamních obchodníků.

Číst celý článek…

Půjčka 1000 Kč vyplacená ihned na účet? Máme pro vás 3 nebankovní nabídky

Když se dnes zeptáte ve své bance, zda-li vám půjčí 1 000 Kč, pravděpodobně odejdete s prázdnou. Bankovní úvěry totiž obvykle začínají na vyšších částkách. Malé půjčky se u bank řeší nejčastěji formou kontokorentu, nebo úvěru spojeného s kreditní kartou. Klasickou půjčku v této výši tak musíte hledat u nebankovních poskytovatelů. V dnešním článku vám představíme 3 z nich.

Číst celý článek…

Úrokové prázdniny, aneb kde si lze napoprvé půjčit bez úroků?

Na pojem prázdniny můžete narazit nejenom ve spojitosti s běžnými svátky nebo letními dětskými prázdninami. Tento termín má své pevné místo zakořeněné také v oblasti financí. V této sféře však znamená něco trochu jiného, než si možná mnozí z vás představují.

Číst celý článek…

Půjčka, nebo leasing? Jak nejlépe financovat nákup nového automobilu?

Uvažujete o nákupu nového vozu? Nemáte však dostatek finančních prostředků pro pokrytí všech vstupních nákladů? Pokud nemáte celou hotovost, jistě řešíte otázku půjčky nebo leasingu. Který z těchto finančních produktů je vhodnější?

Číst celý článek…

Jaké jsou registry dlužníků a jak se do nich můžete dostat?

Registr dlužníků, úvěrový registr, seznam dlužníků nebo evidence neplatičů. Se všemi těmito názvy se můžete setkat při žádosti o libovolný typ úvěru. Jedná se o pravidelně aktualizované databáze, do nichž banky a společnosti nahlašují nespolehlivé a nesolventní klienty (pozor, existují i pozitivní registry!). Pakliže se do registru dlužníků dostanete, můžete si zásadně ztížit cestu k vysněné půjčce na nové auto, krátkodobému úvěru před výplatou či dokonce k hypotéce.

Číst celý článek…

4 věci, které si dobře pohlídejte před konsolidací půjček

Konsolidaci úvěrů jistě není třeba zdlouhavě představovat. Sjednocení několika půjček dohromady, jež ve výsledku nahradíte jednou jedinou. Ta by vám měla přinést větší přehlednost v pravidelných závazcích, snazší správu a hlavně úspory. Na co je dobré si před konsolidací dát pozor?

Číst celý článek…

Starší články